Zatrzymaj się na chwilę
Wypoczynek w otoczeniu natury

Nasz kompleks otoczony jest malowniczymi lasami i łąkami, co sprawia, że jest idealnym schronieniem od miejskiego zgiełku. Znajdziesz tu spokój, który pozwoli Ci oderwać się od codziennego życia i zanurzyć się w przyrodzie.

Hotel Trzy Podkowy
Spokój i relaks,
piękno przyrody i koni.

Zobacz jak może wyglądać Twój wypoczynek
w hotelu Trzy Podkowy.

Pokoje w Trzech Podkowach
Wypoczywaj tak jak lubisz.
Hotel

Dysponujemy 23 komfortowymi pokojami oraz drewnianym domkiem całorocznym dla 6 osób.
Recepcja hotelu jest czynna całą dobę.

Zadzwoń lub napisz do nas by zarezerwować swój pobyt.

Parter
01

Parter

Po wcześniejszym ustaleniu istnieje również możliwość tzw. "self-check-in", czyli samodzielnego zakwaterowania w hotelu - szczególnie w godzinach nocnych. Dysponujemy pokojem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych - poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przy wejściu do recepcji znajduje się bezpieczny podjazd dla wózków inwalidzkich.

Wyświetl cenyRezerwuj
02

Piętro

Część hotelowa na piętrze z widokiem na ogród letni na wyspie oraz stawy. Zaskoczą przepiękne wschody Słońca nad horyzontem oraz powiew świeżego powietrza. Tu znajdują się także pokoje powiększone, przystosowane dla rodzin z dziećmi oraz pokój typu studio z oddzielną częścią sypialną.

Wyświetl cenyRezerwuj
Piętro
Poddasze
03

Poddasze

Urokliwe, przytulne pokoje z widokiem na padoki dla koni oraz na polanę i ogród letni. W części pokoi okna dachowe, z których w bezchmurną noc podziwiać możemy niesamowitą przestrzeń gwieździstego nieba. Dzięki sporej odległości od miejskich lamp głębia nocnego nieba robi naprawdę ogromne wrażenie.

Wyświetl cenyRezerwuj
Hotel Trzy Podkowy
Pozwól sobie na wypoczynek, który pozostanie w Twojej pamięci na długo.

Jesteśmy przekonani, że pobyt w hotelu Trzy Podkowy zapewni Ci relaks, którego oczekujesz. Wypełnij, krótki formularz rezerwacyjny, a nasz personel zajmie się resztą.

Rezerwacja pokoi