Zbliża się czas magicznych Świąt Bożego Narodzenia, a my, w restauracji "Trzy Podkowy", pragniemy nadać waszym świętom wyjątkowy smak. Odkryjcie z nami kolację wigilijną w nowoczesnym wydaniu, gdzie wspaniałe świąteczne dania umilą Wam rozmowy przy wigilijnym stole.

Catering świąteczny na Waszą wigilię

Catering "Trzy Podkowy"  - świąteczna magia na waszym stole!

W tym roku pozwólcie nam zatroszczyć się o Waszą firmową kolację wigilijną. Nasz catering to nie tylko wyjątkowe dania, ale prawdziwe doświadczenie smakowe, które przeniesie Was w świat kulinarnych uniesień. Pozwólcie sobie spędzić ten wyjątkowy czas na rozmowach z rodziną, zamiast spędzania całego świątecznego czasu w kuchni.

Tradycja z nutą nowoczesności

Nasza oferta łączy klasyczne smaki wigilijne z nowatorskimi kompozycjami, tworząc zaskakujące połączenia, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Profesjonalizm na każdym kroku

Z nami nie musicie się martwić organizacją - dostarczymy smakowite potrawy, dopracujemy każdy detal, dbając o to, abyście mogli w pełni cieszyć się atmosferą Świąt.

Elastyczność i indywidualne podejście

Dopasujemy ofertę cateringową do Waszych preferencji, uwzględniając alergie pokarmowe czy specjalne życzenia kulinarne. Niech Wasza kolacja będzie wyjątkowa, tak jak Wy!

Catering świąteczny na Waszą wigilię. Zapytaj o ofertę:

Telefon
604 274 639