4Foulee Jump&Drive Biskupiec - Zawody z wysokimi nagrodami pieniężnymi!

4Foulee Jump&Drive Biskupiec

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zawodów 4Foulee Jump&Drive Biskupiec, które w dniach 11-14 lipca rozegrane zostaną na hipodromie ośrodka Trzy Podkowy i Klubu Jeździeckiego Lotar. Na zawodników czekają zmagania w trzech kategoriach: CSI2*, CSI1* oraz CSI młodych koni, a także konkursy w powożeniu zaprzęgami parokonnymi.

Wysokie nagrody pieniężne

Łączna pula nagród wynosi 85 000 euro. W Dużej Rundzie aż dwa konkursy zaliczane będą do światowego rankingu – to sobotni Speed Masters (145 cm, na punkty i czas) oraz niedzielne Grand Prix (145 cm, z rozgrywką). Pula w obu to 28 200 euro. Wysokie premie finansowe czekają też na pary startujące w Średniej Rundzie – łączna kwota wynosi tu 11 400 euro, z czego 5 000 w niedzielnym finale. Dla mniej doświadczonych par przeznaczone są rozgrywane w ramach CSI1* Mała Runda (120/125 cm) i Elite Tour (110/115 cm). W CSI młodych koni rozegrana zostanie runda dla pięcio- i sześciolatków, z handicapem wysokości.

Bawimy się od rana do wieczora!

Szczegóły na temat wszystkich imprez będziemy podawać na bieżąco w naszych mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej.